Предмет: Химия,
автор: aleksandraua09
Обчислити масову болю елементів у речовини Fe2O3
( 2 и 3 маленькие)
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
W(Fe)=Ar(Fe) × 2 / Mr (Fe2O3) = 56 × 2 / 56 × 2 + 48 = 0,7 (70%)
W(0)=Ar(O) × 3 / Mr (Fe2O3) = 48 / 160 = 0,3 (30%)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dreams7come7true
Предмет: Русский язык,
автор: пикачу61
Предмет: Русский язык,
автор: MYRCHALKIN176
Предмет: Русский язык,
автор: stoliarowatasha