Предмет: Физика,
автор: domi13579ostrov
по горизонтальному столу котиться м'яч масою 400 г з постійною швидкістю 1,5 м чому дорівнює кінетична енергія
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
<3
Объяснение:
дано:
m=400 г=0,4кг(можна записати у системі Si)
V=1,5 м/с
Ek-?
Розв'язання
Ek = (mV^2)/2
Ek= (0,4кг ×1,5^2м/с)/2 = 0,45 Дж
Відповідь: Ek=0,45 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ученик1027
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Светлана160984
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Алмерей2309
Предмет: Английский язык,
автор: yurchenko1801
Предмет: Английский язык,
автор: catherine28