Предмет: Физика, автор: bianasakhno

За допомогою електролізу деталь покрили шаром хрому. Визначте товщину цього шару, якщо елек- троліз тривав 2 год. Площа поверхні деталі дорів- нює 500 см², сила струму через електролізну ванну становить 10 А. Поможіть з дано будь ласка ​

Ответы

Автор ответа: 6Ana8527ad
0

Ответ:

товщина покриття Δ=0.036мм Объяснение:m=k*I*t, 12.96г=0.18*10-3г/Кл *10а *7200с.маса об"єму покриття m=V*po, po-7.19г/см³, m=(500см² *Δсм) *7.19 =12.96г,Δ=12.96/7.19=1.8см³/500=0.0036см

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: памойму1939