Предмет: Физика, автор: ArteMo21

Сила струму в нагрівальному елементі електричної праски 5 А, опір елемента – 40 Ом. Яка кількість теплоти виділяється в нагрівальному елементі за 5 хв?

Ответы

Автор ответа: milenskaaamina
5

Дано:

I = 5 A

R = 40 Ом

t = 5 хв = 300 с

Знайти:

Q - ?

Розв'язання:

Q = I²Rt

Q = 5² · 40 · 300 = 300 000 Дж або 300 кДж

Відповідь: Q = 300 000 Дж або 300 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Кэтринмяу