Предмет: Химия,
автор: hryshchenko11
У лабораторії до 340г розчину з масовою часткою солі 20 % додали воду
масою 60г. Якою стала масова частка солі в новому розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
масова частка солі = 0.2*340 = 68 г
маса нового розчину = 340+60 = 400 г
масова частка солі в новоутвореному розчині = 68/400 = 0.17 або 17%
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: apalet
Предмет: Русский язык,
автор: elena2789
Предмет: Другие предметы,
автор: 78653hhsarty
Предмет: Обществознание,
автор: Nijaol
Предмет: Английский язык,
автор: kristina1970