Предмет: Физика,
автор: meschool333
1. Який струм проходить через нагрівальний елемент електричного кип’ятильника, опір якого 50 Ом, якщо протягом 10 хв у ньому виділилося 300 кДж теплоти?
2. У лампочці з опором 18 Ом, під’єднаній до гальванічного елемента з ЕРС 4В, сила струму 0,2 А. Визначити напругу на лампочці і внутрішній опір гальванічного
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1)Дано:
Q = 300 кДж = 300000 Дж
R = 50 Ом
t = 10 хв = 600 с
I - ?
__________________________________________________
Q=I²Rt;
I=√Q/Rt=√300000/(50*600)=√300000/30000=√10=3,16А
2) Дано:
R = 18 Ом
E = 4 В
I = 0,2 A
U-?
r-?
_____________________________________
U=0,2*18=3,6 В
r=E/I-R=4/0,2-18=2 Ом
meschool333:
спаааасибоо
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: KAMERON2007
Предмет: Русский язык,
автор: ROKZAL
Предмет: Русский язык,
автор: Михаил111111111115
Предмет: История,
автор: francica
Предмет: Математика,
автор: mikhailsmirnov2