Предмет: Химия,
автор: WAUROM
Визначте, скільки МІЛІЛІТРІВ води треба взяти для приготування розчину масою 250 г із масовою часткою солі 5 %.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 237,5 мл
Объяснение:
ω(H₂O) = 100% - ω(солі) = 100% - 5% = 95%
m(H₂O) = m(розчину) * ω(Н₂О) = 250г * 0,95 = 237,5г
V(H₂O) = m(H₂O) : ρ(H₂O) = 237,5г : 1 г/см³ = 237,5 см³ = 237,5 мл
WAUROM:
thanks
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: аяу16
Предмет: Английский язык,
автор: Ануша281007
Предмет: Русский язык,
автор: зарина182
Предмет: Биология,
автор: dashakir228
Предмет: Физика,
автор: loxpika13