Предмет: Химия,
автор: vikacol758
Обчисліть масу гідрогену, що входить до складу сульфатної кислоти масою 490 г
Ответы
Автор ответа:
6
Відповідь:
Ок
Пояснення:
Дано
m(H2SO4)-490г
m(H)-?
Mr(H2SO4)=2Ar(H)+Ar(S)+4Ar(O)=2+32+64=98а.о.м.
w(H)=2/98=0,02=2%
2% від 490 це 9,8г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rtrrrtrt
Предмет: Русский язык,
автор: таалай
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: skorobogatova777
Предмет: Математика,
автор: marina20783
Предмет: Алгебра,
автор: malerina