Предмет: Химия, автор: annabondarik2008

СРОООЧНО!!!!!! 1.Яку масу цукру і масу води треба взяти, щоб приготувати 250 г. розчину з масовою часткою цукру 10% 2.У 150 г. розчину кухонної солі, з масовою часткою солі 25% додатково розчинили 20г солі .Обчисліть масову частку солі в новому розчині. 3. Обчисліть масову частку розчиненої речовини у розчині , якщо для його приготування використали 30г цукру і 270г води.​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

  1. m(цукру)=mрозч×wцукру= 250×0.1=25г. m(H2O)=mрозч-m(цукру)=250-25=225г
  2. w(солі)=mрозч×wсолі÷mрозч=150×0.25÷(150+20)=0.22 или 22%
  3. w(цукру)=mцукру÷mрозч=30÷(270+30)=0.1 или 10%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Alina18712
Предмет: Физика, автор: lin233