Предмет: Физика, автор: Vlad6135820

Фізика 100 балов СРОЧНО
Криголам масою 10⁴ т пливе з швидкістю 0,5 м/с і наштовхується на нерухому крижину. Визначити масу крижини, якщо після зіткнення вони рухаються разом зі швидкістю 0,4м/c​.

Ответы

Автор ответа: alexminaev
2

Ответ:

Дано:

m₁ = 10⁴ т  = 1 * 10⁷ кг

v₁ = 0,5 м/с

v₂ = 0 м/c

v₁₂ = 0,4 м/c

m₂ - ?

---------------------------------------------

m₂ = ( m₁(v₁ - v₁₂) ) / ( v₁₂ ) = ( 1 * 10⁷ * (0,5 - 0,4) ) / ( 0,4 ) = 2 500 000 кг


Vlad6135820: Чого v12?
alexminaev: Тому що 2 крижини зіткнулися.
Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь: 2500 т

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Ананаська111
Предмет: Английский язык, автор: vasilisa1714