Предмет: Физика,
автор: Koza4ok2007
Задача. Фізика. 8 клас.
Електрична лампа потужністю 200 Вт розрахована на напругу 220В. Яку роботу виконує струм в лампі за 10 год. Яка сила струму в лампі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
I=P/U= 100/220=0.45A
A=UIT=220*18000*0.45=1800Кдж
Koza4ok2007:
Велике ДЯКУЮ!
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: alina518
Предмет: Русский язык,
автор: Vikashka100
Предмет: Русский язык,
автор: какоевремягода
Предмет: Химия,
автор: muzaka
Предмет: Русский язык,
автор: artem23260