Предмет: Химия, автор: misswithshated

Помогите пж.
Визначте масу води , що міститься у 140 г розчину з масовою часткою хлоридної кислоти 0,12​

Ответы

Автор ответа: nikolajogloblin9
0

Ответ:

м=140*0,12=16,8 м(н20)=140-16,8=123,2

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: ighgfihugfihuo