Предмет: Химия,
автор: vdubivka0
Обрахувати масу 4,5 моль купрум(І) хлориду.
Допоможіть будь-ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
ŋ(CuCl)=4,5моль
Знайти:
m(CuCl)-?
M(CuCl)=64+35,5=99,5г/моль
ŋ=m/M
m=ŋ•M=4,5•99,5=447,75г
Відповідь: m(CuCl)=447,75 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ппраолвдвбвьви
Предмет: Русский язык,
автор: Керелин
Предмет: Русский язык,
автор: маруся4231
Предмет: Математика,
автор: marja49
Предмет: Математика,
автор: jimmy535