Предмет: Алгебра, автор: Roma5419

За 7 кг апельсинів і 4 кг бананів заплатили 222 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки 1 кг бананів,якщо 3 кг апельсинів дорожчі за 2 кг бананів на 6 грн? СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ!!!​

Ответы

Автор ответа: floferum
0

Ответ:

x=18

y=24

Объяснение:

x апельсины

y бананы

Приложения:
Похожие вопросы