Предмет: Физика, автор: Аноним

❗️❗️❗️Допоможіть срочно даю 100 балів❗️❗️❗️

Приложения:

Ответы

Автор ответа: oksaa13
0

Відповідь:

1.Дано:

р=1000 кг/м3

g=9.8 Н/кг

h=12 м

Найти Р

Р=р*g*h

P=1000 кг/м3*9.8 Н/кг*12 м=117 600 Па.

2.p=pgh=500·10·1000=5000000Па (паскалів)=5 МПа (мегапаскалів)

Пояснення:

те що в дужках можна не переписувати.

3.M=625 г=0,625 кг

g=10 м/с^2

S=0,025 м^2

p=mg/S

p=0,625*10/0,025=250 Па

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним