Предмет: Химия, автор: KristinaPugach17

Обчислити масову частку Фосфору та Оксигену в ортофосфатній кислоті.

Очень надо пожалуйста ​

Ответы

Автор ответа: amirbiloshytsk304
1

Ответ: масова частка фосфору 32%;масова частка оксигену 66%

Объяснение:спочаику знаходимо молекулярну масу сполуки:2+31+64=97;потім атомну масу фосфору ділимо на масу сполуки:31/97*100%=32%;і так само оксиген:64/97*100%=66%


amirbiloshytsk304: оксигену 64 бо чотири атоми
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: saschas34