Предмет: Химия, автор: savchsash

Обчисліть масу натрій оксиду, яка прореагує з 36,5 г хлороводню.

Ответы

Автор ответа: gigited
1

Ответ:

Дано:

m(HCl)=36,5г

Знайти:

m(Na2O)-?

х г 36,5г

Na2O + 2HCl=2NaCl+H2O

62г/моль 73г/моль

х=(36,5•62)/73=31г

Відповідь: m(Na2O)=31г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alyonalove39