Предмет: Химия,
автор: danasandulyak
Розв’яжіть задачу. Обчисліть масову частку солі, якщо відомо що солі взято 20 г , а води, в якій її розчинили 40 г.
Срочноо дам 60 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
ммаса розчину 20+40=60г
масова частка 20÷60= 0.33 або 33%
ммаса розчину 20+40=60г
масова частка 20÷60= 0.33 або 33%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ibam007
Предмет: Окружающий мир,
автор: Екатеринка1111111
Предмет: Русский язык,
автор: lomyy
Предмет: Математика,
автор: 1800188
Предмет: Алгебра,
автор: daniil161shoy