Предмет: Химия, автор: kit16kir

Через розчин, що містить 2,5 г натрій гідроксиду, пропустили 11,2 л (н. у.) гідроген сульфіду. Яка сіль утвориться при цьому? Знайдіть її масу

Ответы

Автор ответа: eduardzteq
2

Ответ:

3.5 г

Объяснение:

NaOH+H2S=NaHS+H2O n(NaHS)=n(NaOH)=m(NaOH)/ M(NaOH)=2,5/40=0,0625 моль m(NaHS)=n(NaHS)*M (NaHS)=0,0625*56=3,5 Г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: человечек69
Предмет: Русский язык, автор: nezer28