Предмет: Химия,
автор: umnyashka288
Обчисліть масу калій гідроксиду й об‘єм води, які необхідно взяти для приготування 300 г розчину з масовою часткою лугу 30%
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m (KOH) = ω * m р-ну / 100% = 30% * 300 / 100% = 90 г;
m (H2O) = m р-ну - m (KOH) = 300 - 90 = 210 г;
V (H2O) = m / ρ = 210 * 1 = 210 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mrlukecage
Предмет: Английский язык,
автор: Dasha3738
Предмет: Окружающий мир,
автор: 47793
Предмет: Литература,
автор: mariya0710