Предмет: Другие предметы, автор: rolerr99

Срочно! Даю 45 балів!Оберіть, на ваш розсуд, будь-який твір живопису, скульптури чи
музики, виконаний у період реалізму, й охарактеризуйте його за
планом:
1. Характерні ознаки реалізму в цьому творі.
2. Ваше особисте враження від даного твору.
3. Інші твори цього стилю, що вам сподобалися. Чому?

Ответы

Автор ответа: plssaosmo
0

Ответ:

Я не можу намалювати ангела, так як ніколи його не бачив.

Гюстав Курбе, французький живописець Міні-диспут. Що краще, на вашу думку: реально зображувати життя, чи прикрашати його? Гірка правда чи солодка брехня? Не сприймати дійсність у всіх її фарбах, навіть якщо вони бувають тільки сіро-чорними, або дивитися на світ через рожеві окуляри?

Реалізм у мистецтві має свої конкретно-історичні форми:    в широкому сенсі реалізм стародавнього

фольклору, мистецтва античності та пізньої готики. Прологом реалізму як самостійного стилю стало мистецтво Відродження («ренесансний реалізм»), від якого через європейський живопис XVII ст., «Просвітницький реалізм» XVIII ст. тягнуться нитки до реалізму ХЕХ ст. (у вузькому сенсі), коли виникло і було сформульовано в літературі та образотворчому мистецтві поняття реалізму як окремого стилю (середина XIX— початок XX ст.). Реалізм у мистецтві XX ст. характеризувався пошуками нових зв’язків із дійсністю, оригінальних творчих рішень і засобів художньої виразності.

Реалізм (лат. — «суттєвий», «дійсний») — у мистецтві в загальному значені правдиве, об'єктивне, всебічне відображення дійсності специфічними засобами, притаманними видам художньої творчості. У більш вузькому значенні реалізм розглядається як художній стиль. Митці досліджують особистість людини в нерозривному зв'язку з сучасним їй суспільством і соціальним становищем у ньому, відтворюють життя в його об'єктивній сутності, показують закономірності розвитку і буття людини, суспільства, світу.

Объяснение:

Найбільш повне розкриття рис реалізму вбачається в критичному реалізмі XIX ст., що існував у мистецтві європейських країн. Він був орієнтований на зображення життя знедоленого народу, протиставлення його життя багатіям, співчуття людської неблагополучної долі. Реалісти звинувачували панівну верхівку суспільства у байдужості до страждань знедоленого народу, викривали недоліки суспільної моралі, антигуманну сутність експлуататорів, натомість прагнучи утвердити ідеали добра, справедливості й щастя.

Відмінні ознаки класицизму і реалізму, на першій план висувається вже не політичне життя та інтереси держави, а приватне життя пересічного громадянина. Реалізм прийшов на зміну романтизму, який зосереджував увагу на внутрішньому світі людини. Основною для реалізму є проблема взаємин людини і суспільства, вплив соціально-історичних обставин на формування духовного світу особистості. Головні персонажі втрачають героїчні риси. У центрі художніх творів — сімейні відносини, побутові конфлікти. У середині XIX ст. реалізм став найвпливовішим стилем європейського мистецтва.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: саида128
Предмет: Алгебра, автор: shekaloyva