Предмет: Химия,
автор: poupo777
Визначте масу чистої етанової кислоти, що міститься у пляшці оцту, об'ємом 500 мл. Для розрахунку вважайте, що густина розчину дорівнює густині води.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
p(H2O)=1г/мл
р(Н2О)=р(СН3СООН)
m(СН3СООН) = V(СН3СООН)×р(СН3СООН) = 500×1=500г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: aoenka
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: medok11
Предмет: Українська мова,
автор: mrsapple2003
Предмет: Математика,
автор: zaplskihalenka
Предмет: Английский язык,
автор: ikaribaeva