Предмет: Химия, автор: bur2420

Обчисліть масу осаду, який утворюється при взаємодії натрій сульфату масою 28,4 г із барій нітратом.

Ответы

Автор ответа: gigited
2

Ответ:

Дано:

m(Na2SO4)=28,4г

Знайти:

m(осаду)-?

28,4г х г

Na2SO4+Ba(NO3)2=BaSO4↓+2NaNO3

142г/моль 233г/моль

х=(28,4•233)/142=46,6г

Відповідь: m(осаду)=46,6г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sonalle
Предмет: Технология, автор: Alykarsuntseva11
Предмет: Математика, автор: sourennelol