Предмет: Химия, автор: Аноним

Який об'єм водню (н.у.) виділиться, якщо з водою прореагує 3,9 г калію????

Ответы

Автор ответа: gigited
0

Ответ:

Дано:

m(K)=3,9г

Знайти:

V(H2)-?

3,9г х л

2K+2H2O=2KOН+H2↑

78г/моль 22,4л/моль

х=(3,9•22,4)/78=1,12л

Відповідь: V(H2)=1,12л

Автор ответа: sashashtab1
0

Ответ:павпвапвапвапвапвапкекккккссссс

ауууууууууапавпавпвапвие:ипмаупалол

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ShiroFox310