Предмет: Химия,
автор: Аноним
Маємо розчин, маса якого 300 г з масовою часткою солі в ньому 8%. Знайти масу солі в даному розчині. поможіть будьласка дам 85 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)м розч= 300
Масова частка речовини = 20%
Шукаємо масу води у розчині
М речовини = масова частка речовини * маса розчину
И речовини = 300*0.2=60 г
Чтоб найти масу воды отнимем от массы раствора масу вещества, то есть
М води у розч=м розч- и реч
И води =300-60=240 г
40
2) м розч=200г
Масова частка соли=30%
Шукаємо масу солі
М реч= масова частка речовини *M розчину
М реч=200*0.3=60г
3) м розч=150 г
Масова частка солі у розчині =15%
М2 солi=5 г
Шукаємо вміст солі у вихідному
розчині
М розч у кінцi=150+5=155
М1 реч=150*0.15= 22, 5 г
М заг солі=22.5+5=27.5 г
Масова частка солі = 27.5/155=0.1774
17.7% ответ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vbutarakina
Предмет: Русский язык,
автор: nchmara
Предмет: Английский язык,
автор: vartuhi1997
Предмет: Алгебра,
автор: covens666
Предмет: Немецкий язык,
автор: sonidiaz
ІІІ. До розчину, який ми одержали в задачі ІІ, додають тієї ж самої солі, маса якої 90 грам. Знайти масову частку солі в новоутвореному розчині.