займенник ТИ розібрати як частину мови ПОМОГИТЕ СРОЧНО!
Ответы
Ответ:
я сподіваюсь, що вам це допоможе
Ответ:
1-й ступінь - Називаємо частину мови і даємо обгрунтування, до якого відносяться вказівку:
загального значення граматичного (Займенники ні предметів, ні ознак не позначав, а лише на оні вказують; в нашому випадку є вказівка на предмет);
форми початкової у лексем змінюваних (у одних займенників це словоформа відмінка називного; у інших - теж називного, але через їх зміни ще по числам, а також за родами наводимо словоформу роду чоловічого, числа єдиного).
2-й ступінь - Називаємо у розглядуваної лексеми ознаки морфологічні:
постійні, незмінні при формозміни (у багатьох займенників до таких належить один-єдиний ознака - розряд по його (займенники) значенням, але у особистих ознаками постійними є ще й категорії особи; а також числа, бо вони по обличчях і числах не змінюються);
непостійні, мінливі при формозміни (у частині займенників це лише відмінок, у більшості - рід, число, відмінок, але категорія роду, як і у прикметників, є тільки в числі єдиному).
3-тя щабель - Називаємо ознаки синтаксичні, а простіше кажучи, вказуємо роль розглядуваної лексеми в реченні (словникові одиниці цікавить Вас морфологічного класу слів (частини мови) можуть бути усіма членами, але переважні ролі займенників особистих - підмет, присудок, доповнення).
Заповнюючи необхідними даними останній пункт - пункт 3-го ступеня, треба підкреслити разбираемое слово як член пропозиції, але раз у нас самого пропозиції немає, то і зробити це не представляється можливим, тому що дане займенник може виявитися не тільки підметом, що найбільш ймовірно, так як частіше зустрічається, але і присудком - Буває рідше, але не можна виключити і таку можливість.
Порівняйте:
ти скоро повернешся? (Ти це підмет, повернешся - присудок).
А людина ця - ти. (Ти в даному випадку є основною частиною присудка, званого складеним іменним, а підмет виражено іменником чоловік).
Розбір морфологічний виконується, як я зазначила вище, за певним шаблоном, план і зразок якого вказаний на табличці, взятої мною з Інтернету (на першій табличці - розряди займенників за їх значенням, бо зазвичай визначення цих розрядів - надзвичайне справа для школярів).
Як розібрати займенник & quot; ти & quot; як частина мови?
Але я віддаю перевагу дещо інший шаблон (записую все, крім словосполучення «початкова форма», повністю, без скорочень, так як скоротити тим, у кого виникне таке бажання, буде неважко).
Як розібрати займенник & quot; ти & quot; як частина мови?
Відповів на питання: Muggish
1
+/-
Розбір слова Ти як частини мови
наприклад:
1). Ти підеш завтра на консультацію?
2). Відображення в дзеркалі - це ти.
Хто? ти.
Частина мови займенник.
Варто в початковій формі - ти.
Ознаки слова.
Розряд - особовий займенник,
особа - 2, число - єдине, відмінок - називний.
Синтаксична функція:
підмет (приклад № 1),
присудок (приклад № 2).
Відповів на питання: Egberts
1
+/-
слово ти розберемо як частина мови, тобто виконаємо морфологічний розбір наступним чином:
ти - займенник, початкова форма - ти, (розряд за значенням) особисте, 2 особа, однина, в формі називного відмінка.
У даного особистого займенника рід не визначається.
Синтаксична роль - підмет.
Ти сьогодні здаєшся стомленої.
"ти" є займенником і займенник "ти" в пропозицію є таким, що підлягає.
Відноситься до другого особі і єдиному числу, а ще у займенники "ти" є називний відмінок.