Предмет: Химия,
автор: Gar1k09
До розчину солі масою 250г з масовою часткою 10% додали 50г солі. Обчисліть масову частку утвореного розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
25%
Объяснение:
250*10%=25г соли
250-25=225г воды
25г+50г = 75г соли
225+75=300г раствора
массова частка = 75/300*100%=25%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: o1l2i3k4
Предмет: Английский язык,
автор: хорошая100
Предмет: Английский язык,
автор: влад1710
Предмет: Математика,
автор: tanirbergen025
Предмет: Английский язык,
автор: Polinasha12