Предмет: Химия, автор: pavlina116

У воді масою 190 г.розчинили сіль масою 10г. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині.


keygeyr: Дано:

m води = 190г

m сіль= 10г

W% солі- ?

Розв'язання:

W% солі = m солі : m води * 100% = 10(г) : 190(г)* 100%= 5,3 %

Відповідь: W% = 5,3 % ( приблизно, можлива похибка)

Ответы

Автор ответа: keygeyr
4

Відповідь:

W% = 5,3 %

Пояснення:

Дано:

m води = 190г

m сіль= 10г

W% солі- ?

Розв'язання:

W% солі = m солі : m води * 100% = 10(г) : 190(г)* 100%= 5,3 %

Відповідь: W% = 5,3 % ( приблизно, можлива похибка)

Похожие вопросы