Предмет: Физика,
автор: December24
Заряд 24нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом –25 В у точку з потенціалом 50 В. Яку роботу виконало поле?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
600*10∧-6кДж
Пояснення:
маємо: g=24нКл=24*10∧-9Кл
Ф1=-25В Ф2=50В
А-? А=g*(Ф2-Ф1)⇒24*10∧-9*25=600*10∧-9Дж⇒600*10∧-6кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zxcvbnm85
Предмет: Английский язык,
автор: DaveYerz
Предмет: Английский язык,
автор: Олеска11
Предмет: История,
автор: nastusha80
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alisher55555