Предмет: Физика, автор: forzaplay228

У процесі сріблення 10 ложок протягом 5 год через розчин солі срібла пропускали струм силою 2А. Площа поверхні кожної ложки 50 см2. Визначте товщину шару срібла. Срочно только ответ​

Ответы

Автор ответа: alexminaev
5

Ответ:

n=10

t=5год=18 000c

I=2A

S1=50 см²=50*10^{-4}м²

К=1,12*10^{-6}кг/Кл

ρ=10 500кг/м³

h-?

_____________________________________

h=(K*I*t)/(n*S1*ρ)=(1,12*10^{-6}*2*18 000)/(10*50*10^{-4}*10 500)=7,68*10^{-5}м=76,8мкм


solka0000: допоможіть з фізикою ,будь ласка , дуже потрібно , даю максимум балів , якщо Вам не важко допоможіть
Похожие вопросы