Предмет: Физика, автор: denisrempul

Упродовж 10 хв у гальванічній ванні, що містила розчин Аргентум(1) нітрату, виділилось 560 мг срібла. За якої сили струму відбувався електроліз?​

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь: 0,42 А

Пояснення:

t= 20 хв=1,2·10³ с                       m=kIt     ⇒ I=m/(kt )

m= 560 мг= 5,6 ·10⁻⁴ кг             І=5,6 ·10⁻⁴/(1,12·10⁻⁶·1,2·10³) = 0,42 А    

k=1,12·10⁻⁶кг/Кл

_________________

I -?

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kari005678