Срочно плачу 38 баллов

Ответы
Ответ:
1) ВС=2√13(дм)
2) радіус r=8(см)
3) координати центра кола О (5; 6)
Объяснение:
1) ДАНО:
∆АВС; АВ=6дм, АС=8 дм. ∠А=60°.
ЗНАЙТИ: ВС
РІШЕННЯ:
за теоремою косинусів:
ВС²=АВ²+АС²–2•АВ•АС•cosA=6²+8²–2•6•8•cos60°=
=36+64–2•48•1/2=100–48=52
BC=√52=√(4•13)=2√13(дм)
ВІДПОВІДЬ: ВС=2√13(дм)
=====================================
2) ДАНО:
круг с центром О; S=64π(см²).
ЗНАЙТИ: радіус r
РІШЕННЯ: за формулою S=πr²→ r²=S/π=64π/π=64
r=√64=8(см)
ВІДПОВІДЬ: r=8см
========================================
3) ДАНО:
коло задане рівнянням (х–5)²+(у–6)²=25
ЗНАЙТИ: координати центра кола О
РІШЕННЯ:
канонічне рівняння кола має вигляд:
(х–а)²+(у–b)²=R², де а і b – координати центра кола, а R – його радіус. Наше рівняння має вигляд
(х–5)²+(у–6)²=5². При визначенні координат центра кола друге число у дужках міняється на протилежне.
Виконаємо дії у дужках:
х–(–5)=х+5
у–(–6)=х+6
Тобто шукані координати: О (5; 6)
ВІДПОВІДЬ: О (5; 6)

