Предмет: Химия, автор: sadovijaroslav09

10. Обчисліть масову частку КСI в розчині, що утвориться якщо 24 г КСІ розчинити в 576 сроооооооочноооо
25б

Ответы

Автор ответа: IUV
1

Ответ:

Объяснение:

24/(24+576) = 24/600= 0,04

0,04*100% = 4% - це відповідь


sadovijaroslav09: лоос пм
sadovijaroslav09: *спс
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vika546721