Предмет: Физика, автор: cekmarovsasa

Тіло масою 3000г рухаеться зі швидкістю 4м/с.Обчисліть імпульс тіла

Ответы

Автор ответа: morozanastasia20
1
Ответ:
12 (кг*м)/с
Объяснение:
Дано:
m-3000г=3кг
v-4м/с
Розв'язання:
р=mv
р=3*4=12(кг*м)/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: mamba51