Предмет: Физика,
автор: ok134253
Площа великого поршня 2000см2, малого 10см2. На малий поршень помістили вантаж 3 кг. Визначти масу вантажу, який необхідно розташувати на великому поршні( якщо можна, то з формулами)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение: f=m*g=3*10=30H. далі співвідношення поршнів =співвідношенню площ. 2000:10=х:30
х:30=200 х=30*200= 6000Н м=6000:10=600кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kenjedaievna
Предмет: Английский язык,
автор: АлинаС1410
Предмет: Русский язык,
автор: СофийкаБ
Предмет: Математика,
автор: iwannapaw1989
Предмет: История,
автор: ksucha46