Предмет: Физика,
автор: solka0000
ФІЗИКА
Два паралельні нескінченно довгі прямолінійні провідники , в яких течуть в одному напрямку струми величинами І(1)=І(2)=6А , розміщені на відстані d= 0,1м один від одного. Визначити магнітну індукцію B у точці ,що знаходиться на відстані R(1)=0,05 м від одного провідника і на R(2)=0,05 м від другого
має вийти B=28,6 мкТл
IUV:
можливо B=28,6 мкТл вийшло б, якщо струм у провідниках йшов в протилежних напрямках, але то вже зовсім інша історія
кожен з провідників по якому тіче одинаковий струм утворює на певній відстані вуд себе магнітне поле. на одинаковій відстані обидва утворюють одинакове поле. але напрямок визначається за правилом буравчика.
роздивіться крапку, розташовану посередині між двома провідниками.
яке в ній поле?
правий на малюнку струм тіче від нас і утворює магнітне поле направлене вверх в цій точці
два протилежні за напрямком і рівні за модулем вектори поля складаються і получиться нуль
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Два параллельных бесконечно длинных прямолинейных проводника, в которых текут в одном направлении токи величинами I₁ = I₂ = 6 А , размещены на расстоянии d = 0,1 м друг от друга. Определить магнитную индукцию B в точке, находящейся на расстоянии r₁ = 0,05 м от одного проводника и на r₂ = 0,05 м от второго.
Индукция:
B = μ₀·I / (2·π·r)
Поскольку:
I₁ = I₂
r₁ = r₂ (d = r₁ + r₂)
То B = 0:
B = B₁ + B₂
В = В₁ - B₁ = 0
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: paytyananahit
Предмет: Другие предметы,
автор: irunafedoriv564
Предмет: Русский язык,
автор: руслан487
Предмет: Математика,
автор: Natalyavasin
Предмет: Алгебра,
автор: UmidzhanOne