Предмет: Химия, автор: kolicenkoana

Обчислить відносну молекулярну масу вуглекислого газу (СО2) та масову частку Оксигену в цьому оксиді срочно ​

Ответы

Автор ответа: orky
1

Ответ:

M(CO2)- 12*1+16*2=44

W(O)- \frac{32}{44} *100%≈0,72= 72%

Объяснение:


kolicenkoana: тільки напиши дано і знайти
orky: если вы округляете, то 73
orky: Дано:
СО2
Знайти:
М(СО2)
W(O)
kolicenkoana: спасибо
Похожие вопросы