Предмет: Физика,
автор: zuzulkaoleg
На малюнку показано з’єднання трьох конденсаторів однакової
ємності по 4 нФ кожний. Визначте загальний заряд батареї
конденсаторів, якщо на неї подано напругу 180 В.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
С₁₂ = С₁·С₂ / (С₁ + С₂) = 4·4 / (4 + 4) = 2 нФ
Емкость батареи:
C = C₁₂ + C₃ = 2 + 4 = 6 нФ = 6·10⁻⁹ Ф
Заряд батареи:
q = U·C = 180·6·10⁻⁹ = 1,08·10⁻⁶ Кл ≈ 1,1 мкКл
solka0000:
будь ласка , допоможіть з фізикою , дуже потрібно ,буду дуже Вам вдячна ,даю максимум балів
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lenaglazik
Предмет: Русский язык,
автор: abylaykairat
Предмет: Немецкий язык,
автор: bmwm3gtr75
Предмет: Литература,
автор: zed1111122
Предмет: Математика,
автор: shantropa