Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яку масу кухонної солі і води треба взяти щоб добути 100 г 19% розчину
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(солі)=ω*m(розчину)=0.19*100г=19г.
m(води)=m(розчину)-m(солі)=100г-19г=81г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rigkfg
Предмет: Русский язык,
автор: dag59
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: ivankamusko