Предмет: Химия,
автор: dogyorkisobaki
ПОЖАЛУЙСТА,!,! Очень нужно
Скільки грамів аргентум(І) нітрату вступило в реакцію з калій хлоридом,
якщо при цьому утворилося 0,287 г аргентум хлориду?ОТДАЮ ВСЕ БАЛЫ
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(AgCl)=0,287г
Знайти:
m(AgNO3)-?
х г 0,287г
AgNO3+KCl=AgCl+KNO3
170г/моль 143,5г/моль
х=(0,287•170)/143,5=0,34г
Відповідь: m(AgNO3)=0,34г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sagmanovalmaz
Предмет: Русский язык,
автор: mixa12337
Предмет: Русский язык,
автор: bulac
Предмет: Математика,
автор: mashabest19861
Предмет: История,
автор: elizavetaxarchenko