Предмет: Физика,
автор: deniskononenko200813
Із шахти завглибшки 500м треба відкачати воду. Який тиск має створювати насос, якщо його розташовано на дні шахти?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
p = pgh = 500•10•1000 = 5000000Па= 5 МПа
deniskononenko200813:
А можно с дано
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: asyavalueva
Предмет: Русский язык,
автор: Кэти79
Предмет: Русский язык,
автор: Ира04027
Предмет: Математика,
автор: lubacovalenko1
Предмет: Химия,
автор: vova84724