Предмет: Химия,
автор: viktoriacacke12
2 часть самостоятельной работы, помогитее!!
4. До розчину магній хлориду MgCl2 масою 200 г із масовою часткою речовини 4 % додали ще 5 г цієї речовини. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.
5. Маючи калій, отримати калій гідроксид (віртуально). Написати відповідні рівняння реакцій.
6. Маючи сірку, отримати сульфатну кислоту (віртуально). Написати відповідні рівняння реакцій.
Ответы
Автор ответа:
1
4. 4% - це 0,04 у частках одиниці.
2) Визначимо концентрацію нового розчину через Х.
При додаванні речовини маса розчиненої речовини збільшується на 5 грамів, але й маса розчину збільшується також на 5 грамів.
На підставі всього вищевикладеного складаємо рівняння:
0,04 * 200 + 5 = Х * (200 + 5)
8 + 5 = 205Х
205Х = 13
Х = 0,0634 ( або 6,34%)
5. 2K+2H2O=2KOH+H2
6. SO3 + H2O=H2SO4
2) Визначимо концентрацію нового розчину через Х.
При додаванні речовини маса розчиненої речовини збільшується на 5 грамів, але й маса розчину збільшується також на 5 грамів.
На підставі всього вищевикладеного складаємо рівняння:
0,04 * 200 + 5 = Х * (200 + 5)
8 + 5 = 205Х
205Х = 13
Х = 0,0634 ( або 6,34%)
5. 2K+2H2O=2KOH+H2
6. SO3 + H2O=H2SO4
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: yfbvdoldlflnfjgidm
Предмет: Русский язык,
автор: nina186
Предмет: Английский язык,
автор: mik7890
Предмет: Геометрия,
автор: vasyaswim
Предмет: Русский язык,
автор: ruabtsevasv38