Предмет: Физика, автор: Katya7519

Після дощу з гілки дерева з висоти Н= 2,0 м зривається вниз крапля води масою м = 500 мг. Обчисліть потенціальну енергію краплі через час t=500 мс. Прискорення вільного падіння 10 M c²

Ответы

Автор ответа: daracymbalist90
1

Ответ:

А зачем писать вот эту i

Объяснение:

#

Похожие вопросы