Предмет: Физика,
автор: dashamushka05
У дні озера вертикально стирчить палиця висотою 1 м. Визначте довжину тіні від палиці на дні озера, якщо вона повністю знаходиться під водою, а кут падіння сонячних променів на поверхню води дорівнює 60°. Показник заломлення води відносно повітря дорівнює 1,33.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
n = ----------------> sin β =
sin α = sin 45° = 0,7
n = 1,33
sin β = = 0,52 = sin 32°
45 - 32 = 13°
Пояснення:
dashamushka05:
а можешь ещё помочь?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Tanyashka2001
Предмет: Технология,
автор: xNe0x
Предмет: Русский язык,
автор: turkaneeliyeva
Предмет: Математика,
автор: DashaBBD
Предмет: Українська мова,
автор: lyubka0313