Предмет: Физика,
автор: dashamushka05
деяка лінза з оптичною силою 40 дптр дає збільшене у 5 разів зображення предмета. знайдіть відстань від предмета до лінзи та від зображення до лінзи. побудуйте зображення зручному масштабі. охарактеризуйте зображення
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
дано d=40 см f=80 см F- ? Г- ?
1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80
F=80/3=26.67 см
значит предмет находится между F и 2*F
Г=f/d=2
Пояснення:
dashamushka05:
спасибо)))))
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rusichl
Предмет: Русский язык,
автор: Лолита2005
Предмет: Русский язык,
автор: varganova93
Предмет: Другие предметы,
автор: dashon09
Предмет: Математика,
автор: ngs0