Предмет: Физика,
автор: Незнайчик
Трактор масою 8 т рухається по мосту зі швидкістю 36 км/год. Визначте, яка сила тиску трактора на середину мосту, якщо міст опуклий і має радіус 200 м. Вважайте, що g= 10 м/с2.
Ответы
Автор ответа:
0
F=m*(g-a)
a=v^2/r
F=m*(g-v^2/r)
m=8*10^3 кг(v=36км/ч=10м/сек)
F=8*10^3кг*(10м/сек^2-(100м/сек)^2^200м))=7.6*10^4H=76кН
ОТВЕТ:76кН.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: anna2004semenova1
Предмет: Экономика,
автор: cakni
Предмет: Математика,
автор: ramazan20030707
Предмет: История,
автор: sanya00700
Предмет: Геометрия,
автор: GRANDMASTER7