Предмет: Физика, автор: parketka

Автомобіль масою 1,8т розігнався з певною швидкістю. Кінетична енергія при цьому дорівнює 720 кДЖ. Визначте швидкість автомобіля.

Ответы

Автор ответа: IgRoNoV
1

28м/с

Объяснение:

Eк=mv²/2

720000Дж=1800кг×v²/2

1800×v²=720000×2=1440000

v²=800

v=28м/с


parketka: спасибо большое
IgRoNoV: ага
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Счастье1001