Предмет: Литература, автор: polinatoropova0307

Проєкт на одну з тем : 1 тема ДРУЖБА І КОХАННЯ ( О.С.Пушкін " 19 жовтня 1825 року "; О. Грін " Пурпурові вітрила "; Р. Бернс " Любов "; К. Симонов " Жди мене ") 2 тема ЛІТЕРАТУРНИЙ ДЕТЕКТИВ ( Едгар Аллан По " Золотий жук "; Артур Конан Дойл " Шерлок Холмс" 3 тема " СВІТОВА НОВЕЛА" ( О. Генрі " Дари волхвів "; Герберт Джордж Уеллс " Чарівна крамниця ") ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПОЖАЛУЙСТА ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы

Автор ответа: dianakramareva4
1

Ответ:

Олександр Сергійович Пушкін (1799–1837). «19 жовтня 1825 року». Дитинство і юність О. С. Пушкіна. Уславлення ліцейської дружби й вірності ідеалам у вірші О. С. Пушкіна «19 жовтня 1825 року». Авторські спогади й роздуми у творі. Шолом-Алейхем «Пісня над піснями», Олександр Грін «Пурпурові вітрила» (1 твір за вибором учителя й учнів). Шолом-Алейхем (1859–1916). «Пісня над піснями». Віхи життєвого і творчого шляху письменника. Відображення у його творах культури та долі єврейського народу. Тема кохання в повісті Шолом-Алейхема «Пісня над піснями». Еволюція героїв (Шимек і Бузя) у часі. Біблійні мотиви в повісті. Утвердження етичних цінностей. Олександр Грін (1880–1932). «Пурпурові вітрила». Поєднання реального і фантастичного в повісті. Основний конфлікт твору (Каперна – мрія). Ассоль і Грей. Символіка образу пурпурових вітрил. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання (Р. Бернс («Любов»), Г. Гейне («Коли настав чудовий май…»), К. М. Симонов («Жди мене…») та інші – 2-3 за вибором учнів і вчителя). Поетизація високого почуття, розкриття його сутності.

Объяснение:

дружба і кохання, надіюсь що допомогла))


polinatoropova0307: спасибо, ты боженька
dianakramareva4: пожалуйста, обращяйся)))
Smechariki67: Допоможіть будь ласка
Smechariki67: Дайте розгорнуту відповідь на питання: «Чи може одна людина зробити світ добрішим і щасливішим?».
dianakramareva4: зараз
dianakramareva4: До тих пір, поки ми будемо відповідати злом на зло, світ буде злим. До тих пір, поки ми будемо говорити, як поганий мир, він буде поганим. До тих пір, поки ми не візьмемо і не зробимо що-небудь, світ залишиться таким, який він є.

Чи відомий вам принцип бумеранга? Коли ви запускаєте його, він, пролітаючи коло, повертається до вас. Ви зробили зло на початку дня, в кінці — воно повернеться до вас знову. При цьому, це зло охопить ще кількох людей. Як доміно: толкнете одне, слідом впадуть інші.
dianakramareva4: я так повторила один раз
dianakramareva4: там*
Smechariki67: Дякую, але це з інтернуту(
Похожие вопросы