Як запобігти і припинити дискримінацію?
Пожалуйста срочно
Ответы
Варто пам’ятати , що привілеї чи обмеження за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками є недопустимі. Саме тому в Конституції України передбачено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Та насправді дане положення практично не відображається в теперішніх реаліях.
Ті особи, які стали жертвами дискримінації не повинні мовчати про це, обов’язково потрібно звертатися до відповідних органів і вимагати вирішення ситуації та відшкодування завданих збитків, а саме до:
-Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;
-органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;
-органів національної поліції;
-суду.
Також допомогу можна отримати за номерами «гарячої лінії»:
-Національну «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або короткий номер з мобільного 116 123 (у будні з 12.00 о 16.00). Якщо необхідна відповідна консультація та алгоритм подальших дій;
-урядову «гаряча лінія» 15-45.
-до центрів безоплатної вторинної правової допомоги. Не слід забувати і про юридичний супровід. Безкоштовну юридичну консультацію можна отримати за номером телефону 0 800 213 103(цілодобово, безкоштовно).
(надеюсь помогла)