Предмет: Математика,
автор: esinovruz
За 4кг печива заплатили 56 грн. Скільки будуть коштувати 3 кг цукерок якщо їх ціна за кілограм на 2 грн більша, ніж ціна 1 кг печива?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
84 грн за 3кг цукерок
Пошаговое объяснение:
56/4 = 14
28*3 = 84
Kostya202022:
16 грн 1 кілограм цукерок, 48грн 3 кілограми
Автор ответа:
2
Ответ:
48 грн
Пошаговое объяснение:
56/4=14
14+2=16 кг цукерок
16*3=48
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Nick1312
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: qwerty124750
Предмет: Английский язык,
автор: saydahmatovmina5