Предмет: Математика, автор: esinovruz

За 4кг печива заплатили 56 грн. Скільки будуть коштувати 3 кг цукерок якщо їх ціна за кілограм на 2 грн більша, ніж ціна 1 кг печива?​

Ответы

Автор ответа: chas3d
1

Ответ:

84 грн за 3кг цукерок

Пошаговое объяснение:

56/4 = 14
28*3 = 84


Kostya202022: 16 грн 1 кілограм цукерок, 48грн 3 кілограми
esinovruz: Дякую
Автор ответа: Kostya202022
2

Ответ:

48 грн

Пошаговое объяснение:

56/4=14

14+2=16 кг цукерок

16*3=48

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Nick1312
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Геометрия, автор: qwerty124750